MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 10435635
*
nr 1043 5635
Vitrinskåp
Sent 1800-tal, ek, längd: 107 cm, djup: 49 cm, höjd: 210 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 18:24:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/6 10:07:22
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokskåp matsalsskåp sekelskifte sent 1800-tal skåp skåp med vitrin vitrinskåp
-
9118 Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:59
-
9357 Hörnvitrinskåp
Reprodux, England, två dörrpar med bakomliggande h..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:05
-
9208 Vitrinskåp
1900-tal, Gustaviansk stil. Bredd: 85 cm. Djup: 38..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:30
-
9039 Vitrinskåp
England, mahogny. Bredd: 92 cm. Djup: 33 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:47
-
9324 Vitrinskåp
England. Bredd: 110 cm. Djup: 44 cm, höjd: 188 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:24
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbetsad mahogny, med belysning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:26
*
Vitrinskåp
nr 1043 5635
Vitrinskåp
Sent 1800-tal, ek, längd: 107 cm, djup: 49 cm, höjd: 210 cm
| Utrop: | 3.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/6 10:07:22 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokskåp matsalsskåp sekelskifte sent 1800-tal skåp skåp med vitrin vitrinskåp
-
9118 Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:59 -
9357 Hörnvitrinskåp
Reprodux, England, två dörrpar med bakomliggande h..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:05 -
9208 Vitrinskåp
1900-tal, Gustaviansk stil. Bredd: 85 cm. Djup: 38..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:30
-
9039 Vitrinskåp
England, mahogny. Bredd: 92 cm. Djup: 33 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:47 -
9324 Vitrinskåp
England. Bredd: 110 cm. Djup: 44 cm, höjd: 188 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:24 -
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbetsad mahogny, med belysning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:26



